SpinFit Logo

Přihlášení
Informace o rezervačním systému

1) Rezervace můžete provádět až po „registraci“, ve které vyplníte Jméno, Příjmení , Telefonní číslo, Emailovou adresu, označení student, Login, Heslo, Ověření hesla. Po odeslání registračního formuláře Vám bude Vaše registrace potvrzena nejdéle do 24 hodin na Váš e-mail. Poté se můžete přihlásit a rezervovat si Vámi vybrané cvičení.

2) Po přihlášení si vyberte v rozvrhu Vámi zvolené cvičení, v horní liště klikněte na "rezervace", kde se Vám zobrazí tabulka se cvičeními. Vyberete si Vámi zvolené cvičení kliknutím na symbol "+" a potvrdíte zaplacení cvičení kliknutím na symbol "dolaru".

3) Pouze rezervované, ale NEZAPLACENÉ místo do 24 hodin před cvičením může být nabídnuto dalším zájemcům (ZAPLACENÉ je odečtením z Vašeho kreditu kliknutím na symbol "dolaru" nebo předem zaplacené na recepci SpinFitu).

4) Z již zaplaceného cvičení je možné odhlásit se nejdéle 6 hodin předem před začátkem cvičením. Odhlášení je možné prostřednictvím rezervačního systému nebo e-mailem: rezervace@spinfit.cz.

5) V případě problémů s rezervačním systémem se neváhejte ozvat na e-mail: rezervace@spinfit.cz nebo problém vyřešíme přímo na recepci SpinFitu.

6) Peníze vložené na Váš účet v rezervačním systému se stávájí tzv. "kredity", lze je využít pouze na zaplacení Vašich cvičení a nejsou vratné a maji platnost 24 měsíců.

Žádost o registraciJak na to:
- příjmení, platný email, login a heslo bez diakritiky
* - vyplňte prosím všechny poviné údaje
Následuje náhled na správně vyplněný formulář...

Stránka vygenerována 4/04/2020 17:56:24
SpinFit - rezervační systém. © 2010 Václav Bárta